Az új munkatárstól elvárt feladatok:

  • Költségszámlák és kapcsolódó dokumentumok adminisztrációja, ellenőrzése
  • Adatok rögzítése az állománykezelő rendszerbe
  • Kapcsolattartás oktatási munkatársakkal
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal
  • Adatbázis-kezelés
  • Előkönyvelési feladatok elvégzése

Jelentkezési feltételek:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Felhasználói szintű adatbázis-kezelés

Szükséges személyes készségek:

  • Kreativitás, nyitottság, rugalmasság, motiváltság
  • Önállóság, magas fokú problémamegoldó készség, proaktivitás
  • Kiváló szervezőkészség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Precizitás, pontosság
  • Nagy munkabírás, energikusság
  • Aktív csapatjátékos személyiség

Előnyt jelent:

  • Adminisztrációs munkakörben szerzett tapasztalatok

Amit biztosítunk:

  • Dinamikusan fejlődő csapat, támogató és barátságos légkör
  • Próbaidőt követően határozatlan idejű munkaviszony
  • A Kárpát-medence leggyorsabban fejlődő oktatási projektjében szerezhető tapasztalat, kapcsolatrendszer
  • Egy rendhagyó képzés kialakításában és működtetésében való részvételi lehetőség
  • Teljes körű vezetői támogatás a munkavégzés során
  • Munkavégzés helye: Kolozsvár
  • Munkaidő: heti 40 óra
  • Munkáltató: Mathias Corvinus Collegium Egyesület
  • Munkavégzés kezdete: február 10.

Jelentkezési információk:

Amennyiben úgy érzi, megfelel a fenti feltételeknek, és szívesen csatlakozna csapatunkhoz, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, a fizetési igény megjelölésével, motivációs levél kíséretében 2023. január 31-ig a következő e-mail-címre: kolozsvar@mcc.hu. A tárgy mezőben ez szerepeljen: Adminisztrációs (back office) munkatárs – Kolozsvár

Felhívjuk szíves figyelmét, hogy csak teljes pályázati anyagokat áll módunkban értékelni.