Az új munkatárstól elvárt feladatok:

  • Költségszámlák és kapcsolódó dokumentumok adminisztrációja, ellenőrzése;
  • Beszerzési folyamatok dokumentálása, követése;
  • Döntéstámogató anyagok (bemutatók, beszámolók) készítése;
  • Társosztályokkal, partnerekkel, szolgáltatókkal való szoros együttműködés.

Jelentkezési feltételek:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Haladó szintű román nyelvismeret.

Szükséges személyes készségek:

  • Kreativitás, nyitottság, rugalmasság, motiváltság;
  • Önállóság, magas fokú problémamegoldó készség, proaktivitás;
  • Kiváló szervezőkészség;
  • Kiváló kommunikációs képesség;
  • Precizitás, pontosság;
  • Nagy munkabírás, energikusság;
  • Aktív csapatjátékos személyiség.

Előnyt jelent:

  • Adminisztrációs munkakörben szerzett tapasztalatok;
  • Grafikai programok ismerete.

Amit biztosítunk:

  • Dinamikusan fejlődő, támogató és barátságos csapat;
  • Próbaidőt követően határozatlan idejű munkaviszony;
  • A Kárpát-medence leggyorsabban fejlődő oktatási projektjében szerezhető tapasztalat, kapcsolatrendszer;
  • Egy rendhagyó képzés kialakításában és működtetésében való részvételi lehetőség;
  • Teljes körű vezetői támogatás a munkavégzés során.

Munkavégzés helye: Kolozsvár

Munkaidő: heti 40 óra

Munkáltató: Mathias Corvinus Collegium Egyesület

Munkavégzés kezdete: 2023. november

Jelentkezési információk:

Amennyiben úgy érzi, megfelel a fenti feltételeknek, és szívesen csatlakozna csapatunkhoz, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát, a fizetési igény megjelölésével, motivációs levél kíséretében 2023. november 3-ig a következő e-mail címre: hr@mcc.ro A tárgy mezőben ez szerepeljen: Adminisztrációs munkatárs – Kolozsvár.

Felhívjuk szíves figyelmét, hogy csak teljes pályázati anyagokat áll módunkban értékelni.

Az MCC erdélyi tevékenységéről bővebben az mcc.ro oldalon tájékozódhat.