Az új munkatárstól elvárt feladatok:

  • Építési beruházások, felújítások kapcsán a megrendelői elvárások, tervezési program kidolgozása
  • Építési beruházásokhoz kapcsolódóan a projektek műszaki előkészítése, tervezés koordinálása, megrendelői igények érvényesítése, engedélyek beszerzése
  • Kivitelezési munkálatok szervezése, koordinálása, ellenőrzése
  • Kiviteli költségbecslések, költségtervek készítése, ellenőrzése (cost controlling)
  • Épületek műszaki átadásával, fenntartásával, átalakításával, korszerűsítésével kapcsolatos teendők ellátása

Jelentkezési feltételek:

  • Építőmérnöki végzettség (CCIA – Construcții Civile Industriale și Agricole)
  • Legalább 5 év tapasztalat a fentiekben megjelölt feladatok végzésében
  • B kategóriás jogosítvány

Szükséges személyes készségek:

  • Kreativitás, nyitottság, rugalmasság, motiváltság
  • Önállóság, magas fokú problémamegoldó készség
  • Kiváló szervezőkészség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Precizitás, pontosság
  • Nagy munkabírás, energikusság
  • Aktív csapatjátékos személyiség

Előnyt jelent:

  • Építkezési műszaki ellenőrként (ellenmérnökként) szerzett korábbi tapasztalat

Amit biztosítunk:

  • Dinamikusan fejlődő, támogató és barátságos csapat
  • Próbaidőt követően határozatlan idejű munkaviszony
  • A Kárpát-medence leggyorsabban fejlődő oktatási projektjében szerezhető tapasztalat, kapcsolatrendszer
  • Egy rendhagyó képzés kialakításában és működtetésében való részvételi lehetőség
  • Teljes körű vezetői támogatás a munkavégzés során

Munkavégzés helye: Kolozsvár

Munkaidő: heti 40 óra

Munkáltató: Mathias Corvinus Collegium Egyesület

Munkavégzés kezdete: megegyezés alapján

Jelentkezési információk:

Amennyiben úgy érzi, megfelel a fenti feltételeknek, és szívesen csatlakozna csapatunkhoz, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, a fizetési igény megjelölésével, motivációs levél kíséretében 2024. március 1-ig a következő e-mail címre: hr@mcc.ro. A tárgy mezőben ez szerepeljen: Építési projektvezető – Kolozsvár.

Felhívjuk szíves figyelmét, hogy csak teljes pályázati anyagokat áll módunkban értékelni.