A magyarországi tehetséggondozás területén 25 éves tapasztalattal rendelkező Mathias Corvinus Collegium tehetséges fiatalok fejlődését támogatja általános iskolától kezdve az egyetem elvégzése utánig. A több éve működő egyetemi és középiskolás képzései mellett 2015-ben elindította általános iskolás diákokat foglalkoztató Fiatal Tehetség Programját (FIT Program), amely Kárpát-medence szerte ingyenes tehetségfejlesztő oktatást biztosít. Erdélyben a FIT Program 2020-ban kezdte meg működését Sepsiszentgyörgyön, 2021-től Aradon, Csíkszeredában, Kolozsváron, Marosvásárhelyen, Nagyváradon és Szatmárnémetiben is elindította a képzését az ötödik osztályosokkal.

Kolozsváron az általános iskolás program oktatási tevékenységeinek koordinálásához régióasszisztensi munkakörbe hirdet állást az MCC.

 Az új munkatárstól elvárt feladatok:

  • kolozsvári képzésünk kiépítésében való közreműködés
  • a program helyi kampánytevékenységének segítése
  • a diákok fejlődésének figyelemmel kísérése, közösségépítés
  • programszervezés és -lebonyolítás diákok és szüleik számára (pénteki és szombati képzési napok)
  • nyári élménytábor szervezésében segítségnyújtás
  • a projekt cselekvési ütemtervében meghatározott feladatok végrehajtása
  • együttműködés a program szakmai és pénzügyi vezetésével, a regionális munkatársakkal

Jelentkezési feltételek:

  • pedagógiai tapasztalat (iskolai vagy ifjúsági közösségi tevékenységek szervezésében szerzett tapasztalat)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • főiskolai/egyetemi végzettség (akár folyamatban)

 Szükséges személyes készségek:

  • Kreativitás, nyitottság, rugalmasság, motiváltság
  • Önállóság, magas fokú problémamegoldó készség, proaktivitás
  • Kiváló szervezőkészség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Precizitás, pontosság
  • Nagy munkabírás, energikusság
  • Aktív csapatjátékos személyiség

 Előnyt jelent:

  • felsőfokú pedagógiai végzettség
  • tehetséggondozásban szerzett tapasztalat
  • projektmunkában szerzett jártasság
  • oktatásszervezési rutin
  • angol nyelv legalább középfokú ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány (aktív vezetői gyakorlat), saját gépjármű

 Amit biztosítunk:

  • Dinamikusan fejlődő, támogató és barátságos légkörű csapat
  • Próbaidőt követően határozatlan idejű munkaviszony
  • a Kárpát-medence leggyorsabban fejlődő oktatási projektjében szerezhető tapasztalat, kapcsolatrendszer
  • Egy rendhagyó képzés kialakításában és működtetésében való lehetőség
  • Oktatásszervezési és non-formális pedagógiai tapasztalatszerzési lehetőség
  • Teljes körű vezetői támogatás a munkavégzés során

Munkavégzés helye: Kolozsvár

Munkaidő: heti 12 óra (esetenként szombati és esti munkavégzéssel)

Munkáltató: Mathias Corvinus Collegium Egyesület

Munkavégzés kezdete: december 5.

Jelentkezési információk:

Amennyiben úgy érzi, megfelel a fenti feltételeknek, és szívesen csatlakozna csapatunkhoz, kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát, a fizetési igény megjelölésével, motivációs levél kíséretében 2022. november 25-ig a következő e-mail-címre: kolozsvar@mcc.hu A tárgy mezőben ez szerepeljen: FIT Oktatásszervezési régióasszisztens – Kolozsvár

Felhívjuk szíves figyelmét, hogy csak teljes pályázati anyagokat áll módunkban értékelni.

A FIT Programról bővebb információk a fit.mcc.hu oldalon olvashatók, Collegiumunkat az mcc.hu oldalon mutatjuk be.