A Mathias Corvinus Collegium Egyesület front office munkakörben hirdet állást kolozsvári munkavégzéssel.

Az új munkatárstól elvárt feladatok:

  • utazásszervezés, programszervezés
  • adminisztrációs feladatok
  • az MCC-központba érkező vendégek fogadása, útbaigazítása
  • teremfoglalások kezelése
  • együttműködés a diákokkal, az oktatási területek munkatársaival és igazgatósággal

Szükséges személyes készségek:

  • önállóság, magas fokú problémamegoldó készség, proaktivitás
  • precizitás, pontosság
  • kiváló szervezőkészség
  • kiváló kommunikációs képesség

Jelentkezési feltételek:

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek, MS Office csomag
  • főiskolai/egyetemi végzettség (akár folyamatban is)
  • angol és román nyelv legalább középfokú ismerete, illetve magabiztos használata
  • B kategóriás jogosítvány

Amit biztosítunk:

  • dinamikusan fejlődő, támogató és barátságos csapat
  • próbaidőt követően határozatlan idejű munkaviszony
  • a Kárpát-medence leggyorsabban fejlődő oktatási projektjében szerezhető tapasztalat, kapcsolatrendszer
  • teljes körű vezetői támogatás a munkavégzés során

Munkavégzés helye: Kolozsvár
Munkaidő: heti 40 óra (esti és esetenként hétvégét érintő munkavégzéssel)
Munkáltató: Mathias Corvinus Collegium Egyesület
Munkavégzés kezdete: 2024. április

Jelentkezési információk:
Amennyiben úgy érzi, megfelel a fenti feltételeknek, és szívesen csatlakozna csapatunkhoz, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, a fizetési igény megjelölésével, motivációs levél kíséretében 2024. április 11-ig a következő e-mail címre: hr@mcc.ro. A tárgy mezőben ez szerepeljen: Front office – Kolozsvár.

Felhívjuk szíves figyelmét, hogy csak teljes pályázati anyagokat áll módunkban értékelni.

Az MCC erdélyi tevékenységéről bővebben a www.mcc.ro oldalon tájékozódhat.