Az új munkatárstól elvárt feladatok:

  • A munkaerő toborzásáért és kiválasztásáért felelős folyamatok kezelése és koordinálása;
  • Az új munkatársak integrálása és bevezetése a szervezeti kultúrába;
  • Az alkalmazottak teljesítményértékelésének támogatása és végrehajtása;
  • Tréningek és fejlesztési programok szervezése és koordinálása;
  • Humánerőforrás-politikák kidolgozása és gyakorlatba ültetése a szervezeti célkitűzésekkel összhangban;
  • Adminisztratív feladatok ellátása a HR területén.

Jelentkezési feltételek:

  • Legalább 2 év tapasztalat a HR területén;
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség;
  • Jó szervezői és problémamegoldó képesség;
  • Rugalmasság és alkalmazkodóképesség változó körülmények között;
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Amit biztosítunk:

  • Dinamikusan fejlődő, támogató és barátságos légkörű csapat;
  • Próbaidőt követően határozatlan idejű munkaviszony;
  • A Kárpát-medence leggyorsabban fejlődő oktatási projektjében szerezhető tapasztalat, kapcsolatrendszer;
  • Egy rendhagyó képzés kialakításában és működtetésében való részvételi lehetőség;
  • Teljes körű vezetői támogatás a munkavégzés során.

Munkavégzés helye: Kolozsvár

Munkaidő: heti 40 óra

Munkáltató: Mathias Corvinus Collegium Egyesület

Munkavégzés kezdete: 2024. április 1.

Jelentkezési információk:

Amennyiben úgy érzi, megfelel a fenti feltételeknek, és szívesen csatlakozna csapatunkhoz, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, a fizetési igény megjelölésével, motivációs levél kíséretében 2024. március 15-ig a következő e-mail-címre: hr@mcc.ro. A tárgy mezőben ez szerepeljen: HR munkatárs – Kolozsvár.

Felhívjuk szíves figyelmét, hogy csak teljes pályázati anyagokat áll módunkban értékelni.