Az új munkatárstól elvárt feladatok:

  • kapcsolattartás a programban résztvevő diákokkal, fejlődésük figyelemmel kísérése, közösségépítés;
  • projektmenedzsment;
  • kulturális- és sporttevékenységek, előadások, táborok szervezése;
  • munkatársakkal és közvetlen felettesével való szoros együttműködés;
  • már fennálló projektek fejlesztése, új projektkoncepciók megalkotása.

Jelentkezési feltételek:

  • projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat;
  • nyitottság csapatmunkára;
  • rugalmasság, mobilitás és utazásra való hajlandóság;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • angol nyelv felsőfokú és román nyelv legalább középfokú ismerete;
  • főiskolai/egyetemi végzettség.

Előnyt jelent:

  • közösségszervezés területén jártasság;
  • projektmunkában szerzett jártasság;
  • pedagógiai tapasztalat (oktatási vagy ifjúsági közösségi tevékenységek szervezésében szerzett tapasztalat);
  • B kategóriás jogosítvány (aktív vezetői gyakorlat).

Szükséges személyes készségek:

  • kreativitás, nyitottság, rugalmasság, motiváltság;
  • önállóság, magas fokú problémamegoldó készség, proaktivitás;
  • kiváló szervezőkészség;
  • rendszerben való gondolkodás;
  • kiváló kommunikációs képesség;
  • precizitás, pontosság;
  • nagy munkabírás, energikusság.

Amit biztosítunk:

  • dinamikusan fejlődő, támogató és barátságos csapat;
  • versenyképes fizetés;
  • a fizetett próbaidőt követően határozatlan idejű munkaviszony;
  • a Kárpát-medence leggyorsabban fejlődő oktatási projektjében szerezhető tapasztalat, kapcsolatrendszer;
  • egy rendhagyó képzés kialakításában és működtetésében való részvételi lehetőség;
  • oktatásszervezési és nonformális pedagógiai tapasztalatszerzési lehetőség;
  • teljes körű vezetői támogatás a munkavégzés során.

Munkavégzés helye: Kolozsvár

Munkaidő: heti 40 óra (esetenként szombati és esti munkavégzéssel)

Munkavégzés kezdete: 2023. április 3.

Jelentkezési információk:

Amennyiben úgy érzi, megfelel a fenti feltételeknek, és szívesen csatlakozna csapatunkhoz, kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát, a fizetési igény megjelölésével, motivációs levél kíséretében 2023. március 26-ig a következő e-mailcímre: kolozsvar@mcc.hu. A tárgy mezőben ez szerepeljen: Kolozsvári Egyetemi Program kollégiumasszisztens.

Felhívjuk szíves figyelmét, hogy csak teljes pályázati anyagokat áll módunkban értékelni.

Az MCC erdélyi tevékenységéről bővebben az mcc.ro oldalon tájékozódhat.