Az Erdély nyolc településén működő Mathias Corvinus Collegium kommunikációs munkatársat keres kolozsvári irodájába.

 Az új munkatárstól elvárt feladatok:

  • Tartalomgyártás és publikálási terv kidolgozása a közösségi oldalainkhoz
  • Weboldal kezelése
  • Kreatív anyagok összeállítása
  • Programjainkban/kampányainkban való aktív részvétel
  • Folyamatos együttműködés a munkatársakkal

Jelentkezési feltételek:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Közösségi oldalak kezelésében való jártasság

 Szükséges személyes készségek:

  • Kreativitás, nyitottság, rugalmasság, motiváltság
  • Önállóság, magas fokú problémamegoldó készség, proaktivitás
  • Kiváló szervezőkészség
  • Kiváló kommunikációs képesség, jó helyesírás
  • Precizitás, pontosság
  • Nagy munkabírás, energikusság
  • Aktív csapatjátékos személyiség

 Előnyt jelent:

  • Angol és román nyelv legalább középfokú ismerete
  • Szakmai tapasztalat
  • Adobe termékek (Indesign, Illustrator, Photoshop) ismerete

 Amit biztosítunk:

  • Dinamikusan fejlődő, támogató és barátságos csapat
  • Próbaidőt követően határozatlan idejű munkaviszony
  • A Kárpát-medence leggyorsabban fejlődő oktatási projektjében szerezhető tapasztalat, kapcsolatrendszer
  • Egy rendhagyó képzés kialakításában és működtetésében való részvételi lehetőség
  • Teljes körű vezetői támogatás a munkavégzés során

Munkavégzés helye: Kolozsvár

Munkaidő: heti 40 óra (esetenként szombati és esti munkavégzéssel)

Munkáltató: Mathias Corvinus Collegium Egyesület

Munkavégzés kezdete: 2023. július

Jelentkezési információk:

Amennyiben úgy érzi, megfelel a fenti feltételeknek, és szívesen csatlakozna csapatunkhoz, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, a fizetési igény megjelölésével, motivációs levél kíséretében 2023. június 23-ig a következő e-mail címre: kolozsvar@mcc.ro. A tárgy mezőben ez szerepeljen: Kommunikációs munkatárs – Kolozsvár.

Felhívjuk szíves figyelmét, hogy csak teljes pályázati anyagokat áll módunkban értékelni.