A Mathias Corvinus Collegium Egyesület koordinátori munkakörben hirdet állást Karrier- és szakmai fejlesztési központjába, kolozsvári munkavégzéssel.

Az új munkatárstól elvárt feladatok:

  • az erdélyi Karrierközpont munkájának, projektjeinek koordinálása;
  • projektekhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok koordinálása, kimutatások készítése, ajánlatkérések, megrendelések, szerződéskötések, pénzügyi teljesítések figyelemmel kísérése, ellenőrzése;
  • pszichológiai fejlesztési program erdélyi koordinálása;
  • kapcsolatépítés és kapcsolattartás alumniközösséggel;
  • kölcsönösen előnyös partnerkapcsolatok kialakítása az üzleti szférával, ezáltal szakmai gyakorlatok és álláslehetőségek megteremtése a diákok és alumnitagok számára;
  • kapcsolattartás a Kolozsvári Egyetemi Program (KEP) diákjaival, szakmai lehetőségek felvázolása, igények begyűjtése és azok egyeztetése a munkaerőpiaci lehetőségekkel;
  • a Karrierközpont szolgáltatásainak népszerűsítése a diákok és alumnitagok körében;
  • egyéni karriertervezés a KEP hallgatói számára.

Szükséges személyes készségek:

  • önállóság, magas fokú problémamegoldó készség, proaktivitás;
  • precizitás, pontosság;
  • kiváló szervezőkészség
  • kiváló kommunikációs képesség

Jelentkezési feltételek:

  • felsőfokú végzettség (pszichológia);
  • projektek koordinálásában szerzett tapasztalat;
  • előnyt jelent az egyetemistákkal végzett munka terén szerzett tapasztalat;
  • legalább 5 éves munkatapasztalat.

Amit biztosítunk:

  • dinamikusan fejlődő, támogató és barátságos csapat;
  • próbaidőt követően határozatlan idejű munkaviszony;
  • a Kárpát-medence leggyorsabban fejlődő oktatási projektjében szerezhető tapasztalat, kapcsolatrendszer;
  • teljes körű vezetői támogatás a munkavégzés során.

Munkavégzés helye: Kolozsvár

Munkaidő: heti 40 óra

Munkáltató: Mathias Corvinus Collegium Egyesület

Munkavégzés kezdete: 2023. október

Jelentkezési információk:

Amennyiben úgy érzi, megfelel a fenti feltételeknek, és szívesen csatlakozna csapatunkhoz, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, a fizetési igény megjelölésével, motivációs levél kíséretében 2023. október 3-ig a következő e-mail címre: kolozsvar@mcc.ro. A tárgy mezőben ez szerepeljen: Karrierközpont koordinátor – Kolozsvár.

Felhívjuk szíves figyelmét, hogy csak teljes pályázati anyagokat áll módunkban értékelni.

Az MCC erdélyi tevékenységéről bővebben az mcc.ro oldalon tájékozódhat.