Március 31-ig várja pedagógiai vagy ifjúsági vezetői tapasztalattal rendelkezők jelentkezését oktatásszervező régióvezetői munkakörbe a Mathias Corvinus Collegium (MCC) újonnan induló, aradi általános iskolásokat foglalkoztató programjába.

A magyarországi tehetséggondozás területén 25 éves tapasztalattal rendelkező Mathias Corvinus Collegium Alapítvány tehetséges fiatalok fejlődését támogatja általános iskolától kezdve az egyetem elvégzése utánig. A több éve működő egyetemi és középiskolás képzései mellett 2015-ben elindította általános iskolás diákokat foglalkoztató Fiatal Tehetség Programját (FIT Program), amely Kárpát-medence szerte ingyenes tehetségfejlesztő oktatást biztosít. Erdélyben a FIT Program 2020-ban kezdte meg működését Sepsiszentgyörgyön, idén Aradon, Kolozsváron és Marosvásárhelyen is elindítja képzését az ötödik osztályosokkal.

Az Aradon első alkalommal sorra kerülő általános iskolás program oktatási tevékenységeinek koordinálásához oktatásszervező régióvezetői munkakörbe hirdet állást az MCC.

 Az új munkatárstól elvárt feladatok:

  • aradi képzésünk kiépítésében való közreműködés, kooperáció a kolozsvári Középiskolás és Egyetemi Programmal
  • folyamatosan fejlődő, kölcsönösen pozitív kapcsolat kialakítása a felsőoktatási intézményekkel, általános iskolákkal, városvezetéssel, pedagógusokkal, helyi civil szervezetekkel és egyházakkal
  • a program helyi kampánytevékenységének koordinálása
  • a diákok fejlődésének figyelemmel kísérése, közösségépítés
  • programszervezés és -lebonyolítás diákok és szüleik számára (pénteki és szombati képzési napok)
  • nyári élménytábor szervezése
  • kapcsolattartás az MCC erdélyi kommunikációs irodájával
  • a projekt cselekvési ütemtervében meghatározott feladatok végrehajtása
  • a szakmai anyagok előállításában való közreműködés, szakmai beszámolók készítése
  • együttműködés a program szakmai és pénzügyi vezetésével, a regionális munkatársakkal

 Jelentkezési feltételek:

  • pedagógiai tapasztalat (iskolai vagy ifjúsági közösségek vezetésében szerzett tapasztalat)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • főiskolai/egyetemi végzettség

 Szükséges személyes készségek:

  • Kreativitás, nyitottság, rugalmasság, motiváltság
  • Önállóság, magas fokú problémamegoldó készség, proaktivitás
  • Kiváló szervezőkészség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Precizitás, pontosság
  • Nagy munkabírás, energikusság
  • Aktív csapatjátékos személyiség

 Előnyt jelent:

  • felsőfokú pedagógiai végzettség
  • tehetséggondozásban szerzett tapasztalat
  • projektmunkában szerzett jártasság
  • oktatásszervezési rutin
  • angol nyelv legalább középfokú ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány (aktív vezetői gyakorlat), saját gépjármű

 Amit biztosítunk:

  • Dinamikusan fejlődő, támogató és barátságos légkörű csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Próbaidőt követően határozatlan idejű munkaviszony
  • a Kárpát-medence leggyorsabban fejlődő oktatási projektjében szerezhető tapasztalat, kapcsolatrendszer
  • Egy rendhagyó képzés kialakításában és működtetésében való lehetőség
  • Oktatásszervezési és non-formális pedagógiai tapasztalatszerzési lehetőség
  • Teljes körű vezetői támogatás a munkavégzés során

Munkavégzés helye: Arad
Munkaidő: heti 40 óra (esetenként szombati és esti munkavégzéssel)
Munkáltató: Mathias Corvinus Collegium Egyesület
Munkavégzés kezdete: azonnal (megegyezés szerint)

 Jelentkezési információk:

Amennyiben úgy érzi, megfelel a fenti feltételeknek, és szívesen csatlakozna csapatunkhoz, kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát, a fizetési igény megjelölésével, motivációs levél kíséretében 2021. március 31-ig a következő e-mail-címre: karrier@mcc.hu A tárgy mezőben ez szerepeljen: FIT Oktatásszervezési régióvezető – Arad

Felhívjuk szíves figyelmét, hogy csak teljes pályázati anyagokat áll módunkban értékelni.

A FIT Programról bővebb információk a fit.mcc.hu oldalon olvashatók, Collegiumunkat az mcc.hu oldalon mutatjuk be.